11320. 401. Gelaufene Fernauktion Porzellan
1 000 HUF
0 HUF
Goebel szív formájú fali dísz, tartó, plasztikus virágokkal díszített, XX. sz. első fele. Kézzel festett, jelzett, a virágon sérült, 9x8,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras