11356. 401. Gelaufene Fernauktion Porzellan
3 000 HUF
0 HUF
Világhy Árpád (1960- ): Kínáló és váza, biszkvit porcelán, jelzett, apró kopásokkal, m: 17 és 13,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert