18037.
402. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
Farkas Béla: Vándorúton. Pekár Gyula előszavával. Bp., én., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval.