17916.
402. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 800 HUF
Gombos Albin: A grönlandi titok I-IV. köt.: I. A jégvilág rejtélye. II. köt.: A lángban álló Adrián.) III. köt.: Bujócska a tengeren. IV. köt.: Magyarok a jégországban. Bp.,1928.,Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott borítókkal, az I. köteten folttal.