18156.
402. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
Kemény Zsigmond tanulmányai I-II. köt. Kiadja Gyulai Pál. Pest, 1870, Ráth Mór, VI+409; 415 p. Aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, kopott borítókkal és gerincekkel, a II. kötet gerincén kis sérüléssel, az I. kötetben két lap szélén szöveget nem érintő hiánnyal, a II. kötetben felvágatlan lapokkal is.