17917. 402. Gelaufene Fernauktion Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
0 HUF
Márai Sándor: Varázs. Bp., 1945, Révai. Első kiadás. Kiadói papírkötés, sérült papírborítóval, kopottas állapotban.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert