18100.
402. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 400 HUF
Mikszáth Kálmán: Magyarország lovagvárai. Jeney Jenő és Abonyi Zoltán rajzaival. Bp., én., Révai, 134+1 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, laza kötéssel.