17663.
402. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
Chun Károly: Mélytengerek világa. Magyar földrajzi Társaság Könyvtára III. kötet. Bp., Lampel Róbert. Félvászon kötés, kopottas állapotban.