17664.
402. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 200 HUF
Papp Dezső: Élet a csillagokon. Ford.: Kecskeméti György. Bp., 1945, Gondolat. 221 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé sérült és foltos borítóval, a hátsó kötéstábla sérült, szakadt, két részre vált papír védőborítóval. Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus tulajdonosi aláírásával.