15191.
402. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 800 HUF
Hajdú-Bihar népi építészete. Főszerk.: Szőllősi Gyula.Debrecen, 1979, a Hajdú-Bihar megyei Tanács Műemléki Albizottságának kiadása. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Egészvászon kötésben, kissé kopott papír védőborítóban.