10282. 402. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
2 000 HUF
0 HUF
Németi Judit (1954-): Szigetközi fűzfák, 1989. Litográfia, papír, jelzett, számozott (45/50). Lap kissé foltos. Üvegezett fa keretben. 48,5×32 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras