10284. 402. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
5 000 HUF
0 HUF
Nyári Lóránt (1928-1982): Vízparti fák. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29x48,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf