Stich Zahl der Lose: 76
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2437037
10816
402
Engravings
1872 Riva am Gardensee (Kilátás a Garda-tóról). Rorich & Son n. Rohbock, Acélmetszet, papír. Üvegezett müanyag keretben. / Spilberk steel engraving, framed, cca. 11,8 x 17,5 cm. 2437101
10817
402
Engravings
cca. 1820 Frankenthal gegen Westen (frankenthali scriptorium) Rézmetszet, papír. Üvegezett fa keretben. Szép állapotban, keret kopott. / Copper engraving, framed, 24 x 19,5 cm
2452239
10818
402
Engravings
cca 1860-1890 Gmunden, Traunkirchen és környéke Acélmetszet, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fa keretben. 22×31,5 cm cm 2451846
10819
402
900
Engravings
Jaresch jelzéssel: Olvasó szent portréja. Acélmetszet, papír, papírra kasírozva. Jelzett a metszeten. 9,5×6,5 cm.
2446088
10821
402
Engravings
cca 1870 Ágyúkat ábrázoló két rotációs fametszet 21x34 cm
2470203
10823
402
Engravings
cca 1850 Árpád-házi Szent Erzsébet adománya egy koldusnak, metszet, véste: Axmann József, üvegezett keretben, kisebb gyűrődésekkel, 10×7 cm 2472757
10824
402
Engravings
cca 1750-1850 nagy metszet tétel, kb. 40 db, főként halászat, de más mesterségek, természettudományok stb. témában, klf. technikák, részben foltos és sérült, klf. méretekben
2471173
10825
402
Engravings
Gombák. Színes metszet, papír. XIX. sz. Üvegezett fa keretben, 25×16,5 cm 2471176
10826
402
Engravings
Gombafélék. Színes metszet, papír. XIX. sz. Üvegezett fa keretben, 24,5×16,5 cm 2471183
10827
402
Engravings
Gombafajták. Színes metszet, papír, lap kissé foltos. XIX. sz. Üvegezett fa keretben, 24,5×16,5 cm 2471205
10828
402
Engravings
Virág. Színes metszet, papír. XIX. sz. Üvegezett fa keretben, 17×14 cm
2471212
10829
402
Engravings
Jakob Alt (1789-1872) rajza után, Petersen metszése, 1840-60 körül: Kassa. Acélmetszet, papír. Foltos. Üvegezett fa keretben, 10×15 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF