17483.
403. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Csikóink kényesek. Magyarországi cigány népköltészet. Váligatta, az utószót és a jegyzeteket írta: Szegő László. Bartha László illusztrációival. Bp., 1977, Európa. 318 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, volt könyvtári példány.