17489.
403. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
Eötvös Károly: Aki örökké bujdosott és egyéb elbeszélések. Eötvös Károly Munkái III. köt. Bp., 1914., Révai. Harmadik kiadás. Kiadói szecessziós, aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, egészen kis kopásnyomokkal.