17385.
403. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 400 HUF
17
Verne Gyula: A zöld sugár. Ford.: Zigány Árpád. Bp.,1899., Franlin,237+3 p. Első kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé laza fűzéssel, kissé foltos lapokkal.