17386.
403. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 400 HUF
17
Verne Gyula: Egy khinai viszontagságai Khinában. Bp.,1899., Franlin,240 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal, az utolsó lapon szöveget nem érintő lapalji hiánnyal.