17128.
403. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
2 400 HUF
6,37 EUR, 6,86 USD
Csepregi Pál, Zilai János:Szőlőfajtáink. Ampelográfia. Bp., 1960, Mezőgazdasági. Második átdolgozott kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas, kicsit fakó állapotban.