Jécsai László: Hogyan készítsük el virágos kertünket. Bp., 1904, Növén... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/403/kategorien~Bucher/Bucher-Gastronomie-und-Gartnerei~1500007/Jecsai-Laszlo-Hogyan-keszitsuk-el-viragos-kertunket-Bp-1904-Novenyvedelem-es-Kerte~II2483721
2483721
17105
403
Books: Gastronomy and Gardening
Beschreibung: Jécsai László: Hogyan készítsük el virágos kertünket. Bp., 1904, Növényvédelem és Kertészet. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
: ra