17107.
403. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Turós Emil-Turós Lukács: A mi szakácskönyvünk. Bp., 1960, Minerva. Kiadói félvászon kötés, kopott, foltos borítóval.