17191.
403. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 400 HUF
6,37 EUR, 6,86 USD
Abhandlungen der Bayerischen Akademie der Wissenschaften. Mathematisch-Naturwissenschaftliche Abteilung. XXXII. Band. München, 1928, Verlag der Bayer. Akademie der Wissenschaften. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Német nyelven. Könyvkötői, aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel.