15092.
403. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
The Budapest Gas Works. 1856-1945. Vol. I. A Short History of the Budapest Minicipal Gas-Works. Bp., 1974, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban.