15077.
403. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Walter v. Rummel: Napsütötte országokban. Bolyongás Japánban és a Csendes-óceán szigetein. Ford.: Halász Gyula. Világjárók. Utazások és kalandok. Bp., é.n., Franklin. Fekete-fehér képtáblákkal illusztrált. Kiadói kopott aranyozott egészvászon-kötésben.