10294. 403. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
4 000 HUF
0 HUF
Ócsvár Rezső (1877-1968): Abrakolás, 1934. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, papírra kasírozva, törésnyommal, 19×25,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert