Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign" Zahl der Lose: 246
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2454319
10626
403
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Azonosítatlan jelzéssel: 2 db prágai akvarell. 25x14 cm, paszpartuban / Prague 2 water color paintings 2401817
10627
403
Jelzés nélkül: Napfényes táj. Olaj, karton, 15,5x20,5 cm 2297503
10628
403
Jelzés nélkül: Szántás. Olaj, fa. 13x20 cm 2486907
10629
403
Jelzés nélkül: Balaton. Akvarell, papír, paszpartuban, 38×51 cm
2486917
10630
403
Jelzés nélkül: Idős férfi portréja. Akvarell, tus, papír. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 31×23 cm
2486891
10631
403
Jelzés nélkül: Sárga-vörös-narancs kompozíció. Akvarell, kréta, papír, 47,5×33 cm
2486318
10632
403
Jelzés nélkül: Kettős portré. Kréta, papír, üvegezett fa keretben, 61,5×43 cm
2484214
10633
403
15000
Jelzés nélkül, feltehetően a XX. sz elején működött festő alkotása: Alpesi táj. Olaj, vászon, sérült. Dekoratív, sérült fa keretben, 46,5×65 cm
2482249
10634
403
Jelzés nélkül: Vouliagmeni (görög strand). Akvarell, papír. Üvegezett keretben. 14x20 cm
2478985
10635
403
Jelzés nélkül: Fürdőző aktok. Vegyes technika, papír, 24×32 cm
2478708
10636
403
3400
Jelzés nélkül: Farönk úsztatás. Akvarell, papír, Üvegezett keretben 19x25 cm 2440758
10637
403
Jelzés nélkül: Erdő. olaj, papír, 19,5x28,5 cm hullámos, keret nélkül, kopott paszpartuban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF