10472.
403. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
DH jelzéssel: Színes kép. Olaj, papír. Hátoldalán Dési Huber István nevével feliratozott. Kissé sérült keretben. 52,5x34,5 cm