10637. 403. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 600 HUF
0 HUF
Jelzés nélkül: Erdő. olaj, papír, 19,5x28,5 cm hullámos, keret nélkül, kopott paszpartuban.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras