10630.
403. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Jelzés nélkül: Idős férfi portréja. Akvarell, tus, papír. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 31×23 cm