10604.
403. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,26 EUR, 14,29 USD
Olvashatatlan (... István) jelzéssel: Zenészek. Rézkarc, papír, üvegezett fa keretben. 25,5x15,5 cm