10606.
403. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 800 HUF
12,73 EUR, 13,71 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Két figura. Vegyes technika, papír. Plexiüvegezett, kopott fa keretben, 29x20 cm