Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign" Zahl der Lose: 246
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2483982
10445
403
15000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Lippai jelzéssel (Lippai Tamás, 1946-1990?): Zöldellő táj. Tempera, papír. Üvegezett fa keretben. 49×69 cm
2483971
10446
403
26000
Olvashatatlan jelzéssel: Madarak a havas fákon. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé kopott fa keretben. 60×80 cm
2486306
10447
403
Olvashatatlan jelzéssel vagy jelzésekkel: FTC szurkoló vagy más egyéb a Ferencvároshoz, Fradihoz kapcsolható személyiség portréja, 1983. Ceruza, papír, üvegezett fa keretben, 61,5×43 cm
2486922
10448
403
Jelzés nélkül: Ökrös szekér. Akvarell, tus, papír. Üvegezett, kissé kopott fa keretben. 23,5x31,5 cm 2486999
10449
403
42000
Olvashatatlan (Szabó?) jelzéssel: Napfényes vízparton. Olaj, vászon. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat hiányos címkéjével. Dekoratív fa keretben, 60x79,5 cm 2482318
10450
403
A Esser jelzéssel: Hegyvidéki táj. Olaj, vászon, kartonon. Fa keretben. 13,5x19,5 cm. 2483575
10451
403
17000
Aba-Novák jelzéssel: Cirkusz. Olaj, vászon. Javított. 70x50 cm 2456426
10452
403
Aba-Novák jelzéssel: Akt
szén, papír
40x30cm 2440774
10453
403
Aknay jelzéssel: Angyal. Olaj, papír, üvegezett fa keretben, 40x30 cm
2440773
10454
403
Aknay jelzéssel: Fekete-vörös ikon. Olaj, papír, üvegezett fa keretben, 40x30 cm
2444648
10455
403
J Alt 1961 jelzéssel: Rózsák. Ceruza, kréta, papír. Üvegezett fa képkeretben, 28x20 cm 2416885
10456
403
15000
Bálint jelzéssel: Kompozíció. Vegyes technika, kollázs, papír. 37x65 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF