Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign" Zahl der Lose: 246
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2261069
10457
403
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
2456447
10458
403
Barcsay jelzéssel: Emberek III.
olaj, farost
50x70cm 2456446
10459
403
Barcsay jelzéssel: Emberek II.
olaj, farost
50x70cm
2480690
10460
403
Benczúr jelzéssel: Alak. Ceruza, papír, paszpartuban, 29x19 cm
2486750
10461
403
B Horváth jelzéssel: Gyulai utca. Akvarell, papír, kartonra kasírozva, 29,5×42 cm
2333892
10462
403
Bihari (?) jelzéssel. Hattyúk tava. Olaj, karton, apró felületi sérülésekkel. Kissé kopott fa keretben. 25×36 cm 2422019
10463
403
Bíró (László vagy Lajos?) jelzéssel: Esti Dunapart. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben, 32×45,5 cm 2481352
10464
403
Bozsó jelzéssel: Tanya az erdő szélén. Olaj, farost. Dekoratív, sérült keretben. 74,5x59,5 cm 2484166
10465
403
15000
F Bromley jelzéssel: Őszi erdő. Olaj, farost. Dekoratív, bal felső sarkában kissé sérült fa keretben, 50×40 cm 2476305
10466
403
9500
Crisan jelzéssel: Kisfiú portréja. Olaj, farost, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 60×50 cm
2484921
10467
403
Csergezán jelzéssel: Tópart. Vegyes technika, papír. 17x23 cm Üvegezett keretben 2480672
10468
403
Csók I jelzéssel: Csendélet. Akvarell, papír, 48x36 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF