19100. 403. Gelaufene Fernauktion Juwelen
5 000 HUF
0 HUF
Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű, lila kövekkel, jelzett, kis deformációval, méret: 59, bruttó: 9,15 g
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert