Kegytárgy, Le Sacré Coeur De Jésus (Jézus Szent Szíve) úti szentkép bronz keretben. Jelzett: B. Wicker. Feltehetően Rómából kapott ajándéka lehetett Habsburg-Lotaringiai Erzsébet Mária Henrietta Stefánia Gizella főhercegnőnek. Hátulján réz táblán felirat: "Erzsébet föherceguö Roma 1929". 20x10cm Korának megfelelő állapotban.