800 HUF
2,12 EUR, 2,29 USD
1944-1945 Bayer Diarium, benne számos bejegyzéssel, kiadói egészvászon-kötébsen, sérült kötéssel. + 1939-1942 Vénykönyv, néhány bejegyzéssel.