13969. 403. Gelaufene Fernauktion Drucksachen
1 800 HUF
0 HUF
cca 1940(?) Petőfi Sándor szobra, Segesvár. Nyomat, papír, foltos. Üvegezett, sérült fa keretben. 26x19 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf