Zsírkő faragvány állatokkal, apró sérülésekkel, kopásnyomokkal 11,5×20... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/403/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500012/Zsirko-faragvany-allatokkal-apro-serulesekkel-kopasnyomokkal-11-5C39720x6-cm~II2484671
2484671
12188
403
Flea Market
Beschreibung: Zsírkő faragvány állatokkal, apró sérülésekkel, kopásnyomokkal 11,5×20x6 cm
: nagy_andras