Militaria Zahl der Lose: 124
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2439231
13657
403
Military
1971 A D-346.07 típusú vízszállító gépkocsi műszaki leírása, kezelési, karbantartási és csapatjavítási utasítás, kiadja: Honvédelmi Minisztérium 2460918
13658
403
Military
Kiváló katona doboz, belsejében felirat: Emlékül a szocialista haza fegyveres szolgálatáért, a Magyar Népköztársaság Honvédelmi Miniszterétől. 12,5x9,5x3cm 2483653
13659
403
Military
Hatástalanított régi fedélzeti géppuska lövedék, h: 13,5 cm
2485421
13660
403
Military
Harmonia sacra énekeskönyv. Egy katona beírása szerint frontot és hadifogságot megjárt példány kissé sérült 2386775
13661
403
Military
1972 Magyar Néphadsereg Vegyivédelmi Főnökség kiadása - Segédlet a tömegpusztító és gyújtófegyverek elleni védelem és a vegyivédelmi szakkiképzés bázisainak használatához
2482484
13662
403
Military
39/49 M MOM tájoló eredeti dobozában, vonalzóval, hibás 2467188
13663
403
Military
cca1920 Győr, katona esküvői fotója. Langsfeld műterem. kartonon 20x15 cm
2436295
13664
403
Military
1944 Magyar Futár IV. évf. 11. sz., 1944. márc. 16., szerk.: Rajniss Ferenc, a II. világháború híreivel és fotóival, kisebb szakadásokkal, 24 p
2436279
13665
403
Military
1944 Magyar Futár IV. évf. 9. sz., 1944. márc. 1., szerk.: Rajniss Ferenc, a II. világháború híreivel és fotóival, kisebb szakadásokkal és hiánnyal, 24 p
2436262
13666
403
Military
1943 Magyar Futár III. évf. 29. sz., 1943. júl. 14., szerk.: Rajniss Ferenc, a II. világháború híreivel és fotóival, szakadásokkal, a borítón kis hiánnyal, 24 p
2436258
13667
403
Military
1942 Magyar Futár II. évf. 13. sz., 1942. márc. 25., szerk.: Rajniss Ferenc, a II. világháború híreivel és fotóival, kisebb szakadásokkal, 24 p
2436364
13668
403
Military
1944 Magyar Futár IV. évf. 39. sz., 1944. szept. 27., szerk.: Rajniss Ferenc, a II. világháború híreivel és fotóival, kisebb szakadásokkal, 24 p
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF