Militaria Zahl der Lose: 124
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2436228
13669
403
Military
1941 Magyar Futár I. évf. 12. sz., 1941. aug. 14., szerk.: Rajniss Ferenc, a II. világháború híreivel és fotóival, kisebb szakadásokkal, 24 p
2439255
13670
403
Military
1941 Signal, második világháborús magyar nyelvű, német propaganda folyóirat novemberi száma, gazdag képanyaggal, sérült
2436308
13671
403
Military
1944 Magyar Futár IV. évf. 22. sz., 1944. máj. 31., szerk.: Rajniss Ferenc, a II. világháború híreivel és fotóival, kisebb szakadásokkal, hiánnyal, 24 p
2436316
13672
403
Military
1944 Magyar Futár IV. évf. 34. sz., 1944. aug. 23., szerk.: Rajniss Ferenc, a II. világháború híreivel és fotóival, kisebb szakadásokkal, 24 p
2436328
13673
403
Military
1944 Magyar Futár IV. évf. 35. sz., 1944. aug. 30., szerk.: Rajniss Ferenc, a II. világháború híreivel és fotóival, kis szakadásokkal, 24 p
2436344
13674
403
Military
1944 Magyar Futár IV. évf. 36. sz., 1944. szept. 6., szerk.: Rajniss Ferenc, a II. világháború híreivel és fotóival, kis szakadásokkal, foltokkal, 24 p
2436357
13675
403
Military
1944 Magyar Futár IV. évf. 37. sz., 1944. szept. 13., szerk.: Rajniss Ferenc, a II. világháború híreivel és fotóival, szakadásokkal, hiánnyal, 24 p
2392694
13676
403
Military
1939 A Deutsche Kraftfahrt c. újság novemberi száma. Címlapon vignetta nyoma
2386736
13677
403
Military
1942 Képes Tábori Újság 12. száma
2386749
13678
403
Military
1943 Képes Tábori Újság 7. száma
2386758
13679
403
Military
1943 Képes Tábori Újság II. évfolyam 1. száma
2386722
13680
403
Military
Lengyel tank periszkóp, 17×15 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF