11081. 403. Gelaufene Fernauktion Keramiken
3 000 HUF 7,96 EUR, 8,57 USD
0 HUF
Városlődi mázas kerámia fali tál, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 29 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf