11290. 403. Gelaufene Fernauktion Porzellan
3 800 HUF 10,27 EUR, 11,18 USD
0 HUF
2 db Hollóházi népies kakasos porcelán dísztányér. Kézzel festett, jelzett, apró kopással d: 14 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras