Kahla porcelán mokkás készlet. Fehér és arany mázas. Jelzett, minimáli... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/403/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Kahla-porcelan-mokkas-keszlet-Feher-es-arany-mazas-Jelzett-minimalis-kopassal~II2442342
2442342
11355
403
Beschreibung: Kahla porcelán mokkás készlet. Fehér és arany mázas. Jelzett, minimális kopással.
: nagy_andras