11360. 403. Gelaufene Fernauktion Porzellan
4 000 HUF
0 HUF
Minton and Boyl porcelán tányér kakukkos mintával, részben kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, lepattanással, d: 22 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert