17356.
404. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
800 HUF
Karinthy Frigyes: Gyilkosok. Elbeszélések. Bp., 1949, Új Idők (Singer és Wolfner), 206+2 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.