17369.
404. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
Magyar tájékoztató zsebkönyv. Föld és nép, múlt és jelen, külföldi kapcsolataink, Magyarország európai küldetése. Bp., 1941, Societas Carpatho-Danubiana (M. Kir. Állami Ny.), 1083 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval. Dajbukát Gergely tulajdonosi névbejegyzésével.