17322.
404. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 000 HUF
May, Karl: Das Buschgespenst. Karl May's Gesammelte Werke Band 64. Radebeul, 1935, Karl-May-Verlag. 470+2 p. Német nyelven. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, a borítón némi kopással, egyébként jó állapotban.