17333.
404. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 000 HUF
10
S. Pataki Kalendáriom Krisztus Urunk születése után az 1840-diki 366 Napokból álló szökő esztendőre. A két magyar haza használására, a Nap, Hold nevezetesebb állásaival, az időváltozások feljegyzésével, a mennyire azokhoz az újabb tapasztalások szerint a Hold állásaiból hozzá vetni lehet, a Sidó Kalendáriommal, és több toldalékokkal. Sárospatak, 1840, Nádaskay András. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban, sérült, hiányos, kopott, kissé foltos borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, bejegyzésekkel, az utolsó lap kijár.