4 000 HUF
10,61 EUR, 11,43 USD
Asztalos Miklós- Pethő Sándor: A magyar nemzet története ősidőktől napjainkig. Szekfű Gyula bevezetésével. Bp.,1933, Lantos, XIV+2+560 p.+22 t. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, két tábla hiánnyal. Benne Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus jegyzeteivel számos jegyzetlapon.