12956.
404. Gelaufene Fernauktion
Foto
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Friedmann Endre (1934-2018): Huszti vár, vintage fotó, hátoldalon pecséttel jelezve, kissé kopott, foltos, felüelti törésnyommal, 9x11,5 cm