10650.
404. Gelaufene Fernauktion
Stich
4 000 HUF
10,61 EUR, 11,43 USD
C Becker jelzéssel: Jósasszony, 1851. Rézmetszet, papír, kartonra kasírozva. Jelzett a metszeten. Sérült. 38,5x51,5 cm